Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
ribbon Pomoc (nowe okno)
Logowanie
Skip Navigation LinksOpolska eSzkoła > Blok usługi regionalne > Aplikacja Serwis Kompetencje
Aplikacja Serwis Kompetencje

Aplikacja Serwis Kompetencje realizuje poziom usługi interakcyjnej. Opiera się na dwustronnej interakcji między uczniami biorącymi udział w badaniach a nauczycielami dopasowującymi system nauczania do wyników badań. Aplikacja opiera się na założeniach, że badania powinny sprawdzać kluczowe umiejętności i pozwolić diagnozować rozwój uczniów i oddziałów oraz powinny odnosić się do czteropoziomowej taksonomii celów poznania. Informacja dla ucznia, nauczyciela i szkoły jest przekazywana w sposób kompletny i czytelny. Na znormalizowanej skali zostaje pokazana pozycja ucznia na tle klasy, szkoły i badanej populacji.