Pomiń polecenia Wstążki
ribbon Pomoc (nowe okno)
Skip Navigation LinksOpolska eSzkoła > Blok zarządzanie szkołą
Blok zarządzanie szkołą

O ile uczeń jest najważniejszym elementem oświatowej rzeczywistości, o tyle dyrektor szkoły jest kluczową postacią w skutecznym zarządzaniu i koordynowaniu całego złożonego procesu funkcjonowania szkoły. Efektywne wykorzystanie technologii wspierającej pracę szkoły zależy w głównej mierze od dyrektora i jego sposobu organizacji pracy szkoły w tym aspekcie. Wykorzystywanie technologii informacyjnej w zarządzaniu szkołą jest obecnie koniecznością.
Skuteczność zarządzania jest oparta na umiejętnym wykorzystywaniu informacji, zarządzaniu informacją, by ostatecznie przetworzyć ją w wiedzę. Wiedzę z obszaru zarządzania, nadzoru pedagogicznego, wiedzę społeczną. W tym celu dyrektor szkoły może wykorzystywać wiele narzędzi, które są adresowane do wszystkich obszarów administracyjnego zarządzania szkołą.

Blok zarządzanie szkołą składa się z następujących aplikacji: